
Ők pedig azok akik napi szinten fogyasztják ezt a fajta tápot:





A másik táp amit az extrán allergiás kutyáink kapnak az a Vet Life Hypoallergenic Fish and Potato táp. Sajnos ez is nagyon gyorsan fogy, ez is egy hétig elegendő egy zsák.

A felvevő személyzet pedig:




Kérlek támogassátok őket ezekkel a tápokkal, hiszen ez nekik a mindennapi szükségletük és ha nem ezt a tápot kapják sajnos többüknél azonnal jelentkeznek az allergiás tünetek.
A bulldogoknál nagyon fontos az, hogy ne legyen váltogatva a táp ami jó és bevált, mert azonnal begyullad a lábujj közük, vakaróznak, hullani kezd a szőrük.
Egy hónap alatt nagyságrendileg 4-4 zsák tápot fogyasztanak el bulldogjaink.
Sajnos jelenleg nem tudjuk ezt a mennyiségű minőségű tápot finanszírozni.
Ha esetleg nem tudjátok őket támogatni egy egész zsák táppal, akkor a következő módokon tudjátok segíteni még a tápbeszerzést:
Közvetlen bankkártyás adományozással:
https://adjukossze.hu/kampany/noe-allatotthon-alapitvany-teljes-nev-rakosmenti-noe-barkaja-allatotthon-alapitvany-1050/tamogatom
OTP Bankszámlaszám:
11710002-20085023
PayPal utalással: info@noeallatotthon.hu
Kérjük, hogy a közlemény rovatba írjátok be mindenképp:
Táp a bulldogoknak!
Illetve a NOÉ Állatotthon ADHAT Segélyvonalának hívásával, melyre SMS is küldhetõ!!!!! FIGYELEM, 2018.01.01-TÕL EGY HÍVÁS / SMS ADOMÁNYÉRTÉKE MEGVÁLTOZOTT! MOSTANTÓL 500 FT-OT KAPUNK TRANZAKCIÓNKÉNT!
Hívd a 13600-as telefonszámot (mindenféle elõhívó nélkül!), majd az automata bejelentkezése után add meg a NOÉ Állatotthon kódját: 63 !
Ha könnyebb az sms, akkor a 13600-as számra küld a 63 -at. Egy telefonhívás vagy egy üzenet értéke 500 Ft. Ennyit kapunk, és ennyit is számláznak az adott telefonszámlára!
Jelenleg a Telekom, Telenor, Vodafone és az Invitel hálózatából érhetõ el a szolgáltatás.
A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.
Megosztom a Facebookon