Bejelentkezés Dongóról, aki bulldog létére bírja az orosz telet!
2016.12.16.
Kedves Csilla és minden kedves önkéntes segítõ!
Tudom, hogy mindig sok a munkátok, különösen most, hogy ismét extra mennyiségû bulldogot mentettetek meg (párat én is örökbe fogadtam, ha csak virtuálisan is), de engedd meg, hogy néhány szóban és fényképpel beszámoljak Dongóról, aki egy ideig a védencetek volt.
Hihetetlen, hogy milyen gyorsan eltelt az a 2 év, amióta Dongó nálam van, most már a 3. közös karácsonyra készülünk :) Eseménydús idõszak volt:
több plasztikai mûtét (szemhéj, és csak neki, én a sajátomra még gyûjtök), sérvmûtét, több ezer kilométer utazás (nem õ vezetett, és nagyon élvezte), ötszöri költözés (az otthonosság megteremtése érdekében mindannyiszor fel kellett avatni a nappali szõnyegét) és a "kedves" orosz klímához való alkalmazkodás (na jó, ez még nem annyira megy, mert miért esik, miért fúj,
miért süt a nap és miért nem és különben is, minek kell kimenni egyáltalán a lakásból????)
Éééééés igen, még mindig tud ülve is horkolni.
Küldök pár képet, a méret miatt inkább több részben.
Minden Noés munkatársat, önkéntest és támogatót üdvözlök, békés, boldog ünnepeket, az új évre pedig erõt és kitartást kívánok Nektek.
Olga





A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.
Megosztom a Facebookon