bulldogmentés logo

Gazdira váró francia buldogokGazdira váró francia bulldogok Gazdira váró angol buldogokGazdira váró angol bulldogok Gazdira váró buldog keverékekGazdira váró bulldog keverékek Elveszett/talált bulldogokElveszett/talált bulldogok Gazdira találtakGazdira találtak In memoriamIn memoriam
BullBlogBullBlog Kutya hírekKutya hírek Tudnivalók a francia buldogrólTudnivalók a francia buldogról Tudnivalók az angol buldogrólTudnivalók az angol buldogról SikertörténetekSikertörténetek Hírek a gazdiktólHírek a gazdiktól LetöltésLetöltés LinkekLinkek
Információ önkénteseknekInformáció önkénteseknek
Mit jelent a virtuális örökbefogadás?Mit jelent a virtuális örökbefogadás?
Számlaszám és adószám
Mit jelent a virtuális örökbefogadás?Mit adományozzak?
FőoldalFőoldal RólunkRólunk ElérhetőségeinkElérhetőségeink Hogyan segíthet?Hogyan segíthet? Örökbefogadási és leadási tudnivalókÖrökbefogadási és leadási tudnivalók TámogatóinkTámogatóink

Karácsonyi kívánságaink!
2015.12.03. Nem tudom mi ez a nagy sürgés-forgás itt körülöttem, de a többiek azt mondták, mivel én vagyok itt most az új fiú, így idén én nyertem meg azt a nemes feladatot, hogy elmondjam nektek, mikre is lenne szükségünk. Ennek egy oka van, hogy megint jön valami Mikulás, akirõl egyelõre még nem hallottam, de a többiek azt mondták, hogy azon a napon mindig nagyon nagy buli szokott lenni és a hasunk is tele lesz a nap végére.

Tehát hol is kezdjem. Legyen az elsõ, hogy bemutatkozom. Én Vektor vagyok az újonc. Még csak pár napja vagyok itt, de egy biztos, a koszt nagyon jó, a haverok nagyon jó fejek és a lányok is minden nap megszeretgetnek. Bár van, mikor elszomorodnak, mert most nem vagyok valami jó formában. Tele van a testem sebekkel, a lányok Demodexnek hívják és most kapok rá gyógyszert és remélem pikk-pakk túl leszek rajta és jobb leszek, mint új koromban.



De térjünk rá arra az ominózus karácsonyi kívánságlistára. Ezt a listát közösen hoztuk össze a többiekkel és természetesen a lányokat is megkérdeztük, mik azok, amik segíthetnék a munkájukat.
Önzõ módon természetesen azzal kezdeném, hogy mi az amire nekem van a legnagyobb szükségem:
-csirkementes, hypoallergén jó minõségû száraztáp és konzerv
-immunerõsítõk (Vetri tabletta vagy Vetri DMG,Immunovet )

Van nekem egy kis haverom Brisz, aki nagy mázlista mert nem itt lakik kint velünk, hanem valami ideiglenes befogadónál, de szólt, hogy neki nagyon nagy szüksége lenne nagy méretû leteríthetõ pelenkára és a kis gyomra érzékenysége miatt JOSERA MINIS BEST száraz tápra.
Na de hogy a többiek se maradjanak ki, íme a teljes karácsonyi kívánságlistánk:

- fültisztító folyadék
- fájdalomcsillapítók (non-szteroid) (Rimadyl, Carprodyl stb.), hiszen az öregeknek és a betegeknek szüksége van egy kis tuningra
- ízületes és öreg haverjaimnak zöldkagyló kivonatos táplálékkiegészítõkre (GF 600 )
- porcerõsítõkre
- 240l-es vagy nagyobb szemeteszsák
- rongyos felmosó fej és felmosó vödör
- bolha és kullancs elleni cseppek
- Virbac Effipro spray
- Milgamma, Forthyron 400 mg, Karsivan, Quamatel
- Sevenal és Sevenaletta az epilepsziás haveroknak
- Corneregel szemkrém és Bórvíz
- nagy teljesítményû hõsugárzó, hiszen a bulldog nem szereti a hideget
- használt gõzborotva a napközbeni udvarrészünk takarításához
- szállítóboxok (közepes és nagy), melyekben el tudunk menni az állatorvoshoz
- M és L-es gumikesztyû minden mennyiségben
- nyakörvek és pórázok, mert abból mindig hiány van (persze van, hogy ezeket mi amortizáljuk le legtöbbször, azzal, hogy játék közben megrágjuk :P )
- hyperol és betadin











Mivel idén mindannyian nagyon jól viselkedtünk, így úgy gondolom, mindannyian megérdemelünk valami meglepetést, esetleg apróbb ajándékot, rágócsontot, játékot, fekhelyet vagy csak egy kiadós nagy sétát. Ebben kérem a Ti segítségeteket, hogy december 14-re küldj minél több bulldog rajongót a NOÉ Állatotthonba, ahol együtt tudunk tölteni egy pukizós, röfögõs szuper kis napot.



Megosztom a Facebookon